Початкова школа у селі Борисковичі існувала ще за часів царської Росії. Розвиток освіти в Росії був поганий і школа була великою гордістю для жителів села. У тридцятих роках ХХ століття, коли Волинь перебувала під владою Польщі, в селі побудували школу. У 1936 році в центрі села постала нова школа. Першими вчителями в ній були Олександр Мельник і Леонід Степанович Кардашов. Дітей у селі було тоді багато, зокрема у 1940 році до першого класу цієї школи прийшло двадцять два учні. Але недовго вчилися вони в цій школі. Розпочалася Друга Світова війна і незабаром фашисти перетворили школу на склад зерна, який було підпалено восени 1942 року.

Після війни на спорожніле після пожежі шкільне подвір’я було перевезено хату сільського мельника, яка на той час пустувала. Там і навчалися учні початкової школи. У 1956 році у село направили молоде подружжя вчителів: Миколу Федоровича та Валентину Олексіївну Томашевських

У 1958 році почалася відбудова школи, на якій працювали чи не всім селом. Допомагали, хто чим міг. Мулярами були Іван Кухарук, Василь Ішкевич. Підсобними робітниками в мулярів були Іван Пилипович Степащук, Василь Микитович Собчук, Онуфрій Степанович Мельничук. Столярні роботи, вкладання підлоги виконував Андрій Іванович Гордійчук.

У 1959 році будівництво школи було завершено, але п’ятого класу не відкрили. Батьки дітей багато разів їздили з проханнями у Берестечківський відділ освіти і таки домоглися відкриття п’яти класів. На той час у школі працювали чотири вчителі: окрім Миколи Федоровича та Валентини Олексіївни Томашевських дітей навчали Єфросинія Касьянівна Швед і Галина Микитівна Вакулюк.

 

У 1960 році педагогічний колектив поповнився ще одним працівником, у школі стала працювати Марія Петрівна Левицька

П’ятий та шостий класи у школі села Борисковичі відносились до Борочицької філії, яка проіснувала до 1972 року. У 1972 році у селі було відкрито Борисковичівську восьмирічну школу.

У 1979 році Борисковичівську восьмирічну школу очолив прекрасний педагог, талановитий краєзнавець і просто чудова людина – Леонід Петрович Чучман.

 

 

У 1982 році на посаду вчителя німецької мови в школу прийшов О. Ф. Лісовий.

У 1984 році Л. П. Чучман перейшов у Зеленську восьмирічну школу, а посаду директора школи обійняв Валерій Григорович Костюк.

У 1985 році школу очолив Віталій Олександрович Кубай. У цей час профспілкову організацію поповнили нові педагоги: Анатолій Григорович Лагановський і Петро Володимирович Грищук, Ольга Ярославівна Гуменюк, Руслан Сергійович Панасюк, Зоя Вікторівна Сень, Валентина Олександрівна Бойко.

У 1989 році школу добудували, тому що на той час не вистачало класних кімнат, було повністю перекрито дах, у 1992 році школу обштукатурили зовні. Після добудови школу очолив молодий та енергійний педагог Віталій Володимирович Лакомий.

Коли В. В. Лакомий звільнився, обов’язки директора школи став виконувати Василь Федорович Мандрощук. У цей час у школі працювало 9 вчителів.

Із першого вересня 1990 року школу очолила Людмила Олександрівна Авдійчук, яка до цього працювала директором школи в одній із шкіл Любешівського району. У школі починає працювати вчитель німецької мови Василь Миколайович Бобак, який доїжджав на роботу з Горохова.

Першого вересня 1994 року Борисковичівська восьмирічна школа поповнилась чотирма молодими вчителями: Богданом Євгеновичем Шишкою, Олегом Анатолійовичем Степащуком, Володимиром Володимировичем Авдійчуком, Оксаною Михайлівною Приступою.

У цей час у школі починає працювати факультатив «Етнографія та фольклор України».

У 1997 році у школу прийшли нові вчителі: вчитель зарубіжної літератури Руслана Олександрівна Малесик, вчитель німецької мови Катерина Євгенівна Павлік, вчитель трудового навчання Андрій Миколайович Левицький.

У 2002 році ряди педагогів Борисковичівської школи поповнили вчитель історії Леся Миколаївна Сторожук, вчитель правознавства Валентина Василівна Рожновська, вчитель географії Людмила Олександрівна Боярчук.

Молоді педагоги гідно представляють школу, беручи участь у районній вчительській самодіяльності.

Леся Миколаївна, Валентина Василівна та Людмила Олександрівна стають учасницями танцювального колективу самодіяльного вчительського хору «Освітянка», а Валентина Василівна Рожновська стає окрасою цього колективу.

У той же час вчитель музичного мистецтва Валентина Олександрівна Фініковська є членом вчительського хору «Освітянка». Слід зауважити, що Валентина Олександрівна співала у вчительському хорі протягом всієї педагогічної діяльності, досі є активним учасником хору ветеранів педагогічної праці.

Улітку 2009 року Л. Й. Павлік вийшла на заслужений відпочинок і ЗОШ І-ІІ ст. с. Борисковичі очолила Лариса Петрівна Наумчук. Під її керівництвом усі працівники школи працюють над виконанням головної мети навчального закладу – якісне навчання та виховання всебічно розвинутого підростаючого покоління.